Μηνιαία Αρχεία: Οκτώβριος 2022

ΕΟΡΤΑΣΜΟΣ 28ης ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 1940

Δημοσιεύθηκε στη Νέα | Σχολιάστε

11ος ΜΑΘΗΤΙΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

Ο Δήμος Περιστερίου εν όψει των Χριστουγέννων διοργανώνει τον 11ο μαθητικό διαγωνισμό ζωγραφικής “Περιστέρι Πολλών Ευχών – Ζωγραφίζω τις ευχές μου” Περισσότερες λεπτομέρειες στο αρχείο που επισυνάπτεται.

Δημοσιεύθηκε στη Νέα | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο 11ος ΜΑΘΗΤΙΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΣ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ 16ου Δ. ΣΧ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

Δείτε εδώ τον Εσωτερικό Κανονισμό λειτουργίας του σχολείου μας

Δημοσιεύθηκε στη Νέα | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΣ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ 16ου Δ. ΣΧ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ για το Διευρυμένο Ολοήμερο

Η λειτουργία του Διευρυμένου Ολοήμερου 16:00 έως 17:30 αναστέλλεται λόγω μη συμπλήρωσης του αριθμού φοιτούντων μαθητών μαθητών. Για να λειτουργήσει ο απαιτούμενος φοιτούντων μαθητών είναι 10. Στο σχολείο μας δήλωσαν επιθυμία 17 μαθητές αλλά τώρα που ξεκίνησε παρέμειναν μόνο 6.

Δημοσιεύθηκε στη Νέα | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ για το Διευρυμένο Ολοήμερο